Blog

Za biurkiem z elektroniczną nianią

cze 1, 2017

 

 

Twój urlop macierzyński powoli dobiega końca. Myślami jesteś już przy biurku w swojej pracy. Zastanawiasz się, jak to będzie, gdy opuścisz dom, a Twoje dziecko zostanie z nianią lub z babcią. Boisz się, że ominie Cię pierwszy krok malucha, albo pierwsze słowo? I tu się mylisz – możesz być obecna przy każdej najpiękniejszej chwili Twojego dziecka. 

  

 


Mama w pracy


Po kilku tygodniach spędzonych w domu z dzieckiem wracasz do pracy. Jest to dla Ciebie stresujący czas – zastanawiasz się, jak Twój maluch zniesie rozłąkę z Tobą. Tęsknota także weźmie górę... A co, jeśli wtedy pojawi się pierwsze słowo wypowiedziane z ust Twojego dziecka? Albo postawi pierwszy krok czy z przyjemnością zje ulubiony owoc? Każda z tych chwil nie umknie Twojej uwadze, jeśli będziesz miała elektroniczną nianię. W każdej chwili będziesz mogła połączyć swojego smartfona albo tablet z elektroniczną nianią i sprawdzić, co słychać u Twojego dziecka.

 

 


Łączę z babcią


Dziadkowie Twojego dziecka mieszkają na drugim końcu Polski i nie mogą często odwiedzać swojego wnuka? Nie martw się, oni także, siedząc wygodnie w fotelu, mogą obserwować postępy Twojego dziecka, a to wszystko dzięki elektronicznej niani. Wystarczy połączyć Waszą elektroniczną pomoc z laptopem/tabletem/smartfonem dziadków, a dzięki temu, będą oni mogli cieszyć się z każdej chwili poświęconej wnukowi.

 

 

 

 

 

 

Niezależnie od tego, gdzie jesteś – w pracy, delegacji czy na spotkaniu, możesz w każdej chwili, dzięki elektronicznej niani, sprawdzić, co dzieje się z Twoim dzieckiem. Wystarczy jedno kliknięcie w telefonie czy tablecie, które pozwoli na szybkie łącze z miejscem, w którym przebywa Twój maluch.

Proste, prawda?  Dlatego nie martw się – Ty, jako mama, możesz spokojnie wrócić do pracy, a dziadkowie, mimo dzielącej Was odległości, nadal mogą spotykać swojego wnuka i podziwiać jego rozwój. 

 

 

 

 

 

 

 

Miło, że jesteś z nami!

Jeśli podobał Ci się tekst, który właśnie przeczytałaś udostępnij go albo zalajkuj!
Możesz też zostać z nami na dłużej – zapraszamy Cię do polubienia naszego Fanpage’a na facebooku, dzięki czemu będziesz na bieżąco dowiadywała się o nowych treściach, nowościach oraz aktualnych promocjach.

Pozdrawiam ENI-02

   

 
 
 
 
 

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię(*):
Email:
Komentarz(*):