Blog

5 dodatkowych funkcji elektronicznej niani cz.1

lut 15, 2017

 
 
 
Elektroniczna niania ma przede wszystkim umożliwić Ci niezawodny i ciągły kontakt z dzieckiem. Do tego w zupełności wystarczy zwyczajna analogowa niania. Jednak warto zastanowić się nad wyborem urządzenia wyposażonego w ciekawe i przydatne funkcjonalności.
 
 
 
Transmisja aktywowana głosem (VOX)
Urządzenie zaczyna działać dopiero wtedy, gdy nadane zostaną dźwięki ze stacji dziecka. Wcześniej pozostanie ono w trybie czuwania, co jest bardzo oszczędne. 
 
 

Regulacja głośności
Chcesz przygotować obiad, ale boisz się, że nie usłyszysz sygnału od niani, bo Twój blender głośno pracuje? Już nie musisz się o to martwić! Dzięki tej funkcji możesz dostosować sygnał do swoich potrzeb.
 
 

Dzwonienie na wskazany telefon
Odbiornikiem może być Twój telefon i do niego właśnie będziesz otrzymywała wiadomości o stanie Twojego dziecka. Praktyczne, prawda?
 
 
 
 
 
 
 

Kanał zwrotny, czyli komunikacja dwukierunkowa
Rozwieszasz pranie na balkonie, a Twoje dziecko właśnie się obudziło? Spokojnie możesz dokończyć swoje zajęcie i jednocześnie poinformować malucha, że zaraz do niego wrócisz. Dzięki tej funkcji możesz rozmawiać ze swoim dzieckiem, znajdując się w innym pomieszczeniu.
 
 

Termometr
Dzięki wbudowanej funkcji bezdotykowego termometru możesz zmierzyć temperaturę ciała maluszka, kontrolować temperaturę powietrza w pokoju dziecka, sprawdzić, czy mleko w butelce nie jest za gorące.
 
 
To tylko kilka z dodatkowych możliwości elektronicznej niani. Z każdym rokiem funkcjonalności przybywa. Każda z nich stworzona po to aby pomóc w opiece nad dzieckiem. Więcej informacji na temat poszczególnych modelów elektronicznej niani znajdziesz na voip24sklep.pl
 
 
 

 

 

 

Miło, że jesteś z nami!

Jeśli podobał Ci się tekst, który właśnie przeczytałaś udostępnij go albo zalajkuj!
Możesz też zostać z nami na dłużej – zapraszamy Cię do polubienia naszego Fanpage’a na facebooku, dzięki czemu będziesz na bieżąco dowiadywała się o nowych treściach, nowościach oraz aktualnych promocjach.

Pozdrawiam ENI-02

   

 
 

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię(*):
Email:
Komentarz(*):