Blog

5 dodatkowych funkcji elektronicznej niani (2)

maj 18, 2017

 

 

Przedstawiamy kolejne 5 funkcji niani elektronicznej, które mogą okazać się niezastąpione w opiece nad dzieckiem albo znacznie usprawnić zajmowanie się malcem. Pierwszą część tekstu znajdziesz klikając TUTAJ.

 

 

 

Lampka nocna – niezawodna, jeśli  chodzi o przeganianie potwora z szafy. Delikatne światło emitowane przez lampkę da Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa i jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż pozostawienie włączonego ostrego światła w pokoju.

Zobacz elektroniczną nianię Philips Avent SCD501/00

 

 

 

https://www.voip24sklep.pl/pl/p/Elektroniczna-niania-Philips-Avent-SCD50100/719

 

 

 

 

Kołysanki  i projektor – bardzo pomocne w usypianiu i przy wprowadzeniu rytuałów przed zaśnięciem. Więcej o skutecznym  usypianiu dziecka i nauce samodzielnego snu pisaliśmy TUTAJ.

Zobacz elektroniczną nianię  Summer Video Baby Glow

 

 

 

https://www.voip24sklep.pl/pl/p/Elektroniczna-niania-Summer-Video-Baby-Glow/795

 

 

 

 

Sygnał wizualny aktywowany dźwiękiem - rodzic informowany jest o pojawieniu się dźwięku w pokoju dziecka  za pomocą sygnału wizualnego na swoim odbiorniku. Gdy rodzic ma wyciszony odbiornik, pracuje, rozmawia lub znajduje się w pokoju o podwyższonej głośności dzięki wskaźnikom LED wie, że w pokoju dziecka wystąpił odgłos.

Zobacz elektroniczną nianię Summer Babble band

 

 

 
https://www.voip24sklep.pl/pl/p/Elektroniczna-niania-Summer-z-opaska-Babble-Band/794

 

 

 

 

Specjalne mocowanie jednostki dziecka – elektroniczną nianię w formie kamery z dedykowaną aplikacją możesz np. przymocować do ramy łóżeczka albo do ściany. Pomoże to w ustawieniu odpowiedniego widoku, wybranie najlepszego miejsca na instalację. Szeroki kont widzenia to większy komfort użytkowania.

Zobacz Babymoov 0 Emission Camera

 

 

 

https://www.voip24sklep.pl/pl/p/Elektroniczna-niania-Babymoov-0-Emission-Camera-/782

 

 

 

 

Monitor oddechu - ma zapobiec Zespołowi Śmierci Łóżeczkowej. Urządzenie za pomocą czujników umieszczonych pod materacem dziecka lub specjalnych mat sygnalizuje alarmem dźwiękowym brak oddechu u dziecka w czasie określonej liczby sekund. Monitor oddechu może występować osobno albo w połączeniu z nianią elektroniczną.

 

 

 

Oczywiście co model to inne udogodnienia. Dodatkowe funkcje elektronicznej niani gwarantują wykorzystywanie urządzenia nie tylko w ich podstawowym celu monitorowania dziecka. Nawet jeśli z pozoru wydają się zbędnym dodatkiem to w przyszłości mogą okazać się niezastąpione. Więcej informacji na temat poszczególnych modelów elektronicznej niani znajdziesz na voip24sklep.pl.

 
 
 
 

 

 

 

Miło, że jesteś z nami!

Jeśli podobał Ci się tekst, który właśnie przeczytałaś udostępnij go albo zalajkuj!
Możesz też zostać z nami na dłużej – zapraszamy Cię do polubienia naszego Fanpage’a na facebooku, dzięki czemu będziesz na bieżąco dowiadywała się o nowych treściach, nowościach oraz aktualnych promocjach.

Pozdrawiam ENI-02

   

 
 
 

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię(*):
Email:
Komentarz(*):