Blog

Elektroniczna niania – zdecydowanie tak!

maj 17, 2017

 

 

Niezawodny kontakt z twoim dzieckiem, bezpieczeństwo i wygoda - to właśnie dostarcza nam elektroniczna niania. Jednak nie wszyscy wiedzą, że taki produkt istnieje.

 

 

 

Większość  młodych mam, mających pierwsze dziecko, chce spędzać z nim jak najwięcej czasu. Czasem jednak trudno pogodzić obowiązki z opieką nad maleństwem. Nawet mama czy tata muszą trochę odpocząć i zająć się innymi rzeczami w domu.

 

 

 

Zakupy przez Internet dają ogromny wybór produktów dla dzieci. Tylko co  jest czym? Czy na pewno się przyda, no i jak wybrać odpowiednie? Nie wiemy czego dokładnie szukać. Znajomi mieli coś do opieki nad dzieckiem… tylko co to było? Do tego menu lub instrukcja w obcym języku nie zawsze ułatwiają obsługę (zwłaszcza anty-językowym i anty-technicznym rodzicom ;)). A wystarczy wybrać produkt z polskiej dystrybucji, który oprócz innych zalet (o których pisaliśmy tutaj) oferuje polską instrukcję obsługi.

 

 

 

 

 

 

Niektórzy myślą, że skoro przy pierwszym dziecku udało się obyć bez elektronicznej niani to teraz też tak będzie. Ewentualnie babcia pomoże w opiece, tak jak to było przy pierwszym maluchu – nie ma potrzeby szukać pomocy w elektronice. Wystarczy jednak zapytać o opinię mamę, która zdecydowała się na  zakup niani przy kolejnym dziecku, z pewnością odpowie, że przy pierwszym teraz kupiłaby ją bez wahania.  No i najważniejsze – babcia, jak każdy, potrzebuje czasu dla siebie i dla domu (oczywiście się do tego nie przyzna, nawet stwierdzi, że nie potrzebujesz elektronicznej niani, bo masz ją). Nie ma nic złego w tym, że od czasu do czasu zaopiekuje się wnukami ale pamiętajmy, że babcia tez człowiek.

 

 

 

Koszt takich niań również ma wpływ na myślenie rodziców o zakupie. Rodzic przegląda artykuły dziecięce, nie wie czym jest niania elektroniczna, ale przypadkiem trafi w podpowiedziach na ten właśnie produkt. Myśli, że to kusząca oferta i przydałoby się coś takiego ale jednak drogo, więc może innym razem. Wtedy będzie już za późno bo nasz skarb podrośnie. Nie kupujemy mimo, że moglibyśmy znaleźć tańsze modele (częste promocje) albo zasugerować, jaki prezent chcielibyśmy otrzymać naszym bliskim.  Poza tym – chcesz oszczędzić na czymś co pomoże zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku? Wyższa cena, lepsza jakość, dobre urządzenie posłuży przez lata. 

 

 

 

Niania to rzecz, która powstała, żeby ułatwić, podkreślamy ułatwić, nie zastąpić opiekę nad dzieckiem. Zyskasz chwilę dla siebie albo dla domu. Dlatego nie warto się dłużej zastanawiać. Zobaczysz, że to miłe uczucie kiedy wiesz, że twój maluszek jest dodatkowo chroniony, a ty na moment możesz odetchnąć.

 

 

 

 

 

 

Miło, że jesteś z nami!

Jeśli podobał Ci się tekst, który właśnie przeczytałaś udostępnij go albo zalajkuj!
Możesz też zostać z nami na dłużej – zapraszamy Cię do polubienia naszego Fanpage’a na facebooku, dzięki czemu będziesz na bieżąco dowiadywała się o nowych treściach, nowościach oraz aktualnych promocjach.

Pozdrawiam ENI-02

   

 
 
 
 
 

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię(*):
Email:
Komentarz(*):