Blog

Elektroniczna niania a zasilanie

lip 12, 2017

 

 

Jeśli decydujesz się na zakup elektronicznej niani, powinieneś sprawdzić wiele różnych funkcji, które posiada. Oprócz lampki nocnej, termometru czy projektora ważny jest zasięg, jaki posiada niania. Jak dobrać odpowiedni sprzęt? Jakie rodzaje zasilania posiadają elektroniczne nianie?

 

 

 

 

W tego rodzaju sprzęcie wyróżniamy różne sposoby zasilania:

 

  • Bateryjne – przykładem elektronicznej niani, która w swoim zestawie zawiera baterie jest Babyono 197

 

 

 

 

 

 

  • Akumulatorowe – elektroniczna niania Bayby BBM 7030 w swoim zestawie zawiera wbudowane akumulatorki, zarówno w jednostce rodzica, jak i dziecka

 

 

 

  • Mieszane – tutaj przykładem może być elektroniczna niania Angelcare AC1120, która w swoim zestawie posiada zasilanie sieciowe i bateryjne

 

 

 

 

 

Najlepiej jest wybrać to urządzenie, które ma do wyboru zasilanie bateryjne/akumulatorowe, jak i sieciowe. Jeśli będziesz przebywała z maluchem, np. w ogrodzie, w którym będzie odbywał się grill, spokojnie możesz korzystać z niani z zasilaniem bateryjnym czy akumulatorowym. Dziecko śpi spokojnie w wózku czy turystycznym łóżeczku, a Ty, spoglądając na elektroniczną nianię, zajmujesz się spokojnie gośćmi. Oprócz zasilania bateryjnego/akumulatorowego ważne jest, aby Twoja niania miała również zasilanie sieciowe. Dzięki niemu, w każdej chwili będziesz mogła naładować wyczerpane baterie, albo korzystać z niani podpiętej do gniazdka.

 

 

 

 

 


Oprócz tego wyróżniamy zestawy 0 emission – elektroniczną nianię z zerową emisją fal radiowych. Jak to działa? Sygnał z kamery trafia do routera internetowego, wykorzystując standardową sieć internetową. Tego typu zasilanie proponują firmy takie jak Babymoov czy Tattou. Do obsługi tego typu zestawu służy aplikacja My Babycamera, którą można bezpłatnie pobrać z App Store oraz Google Play.

 

 

 

Przed zakupem elektronicznej niani warto sprawdzić, jakie sposoby zasilania ma w zestawie. Wtedy spokojnie będziesz mogła zdecydować, która sprawdzi się najlepiej w Twoich warunkach. W razie pytań, służymy pomocą!

 

 

 

 

 

 

Miło, że jesteś z nami!

Jeśli podobał Ci się tekst, który właśnie przeczytałaś udostępnij go albo zalajkuj!
Możesz też zostać z nami na dłużej – zapraszamy Cię do polubienia naszego Fanpage’a na facebooku, dzięki czemu będziesz na bieżąco dowiadywała się o nowych treściach, nowościach oraz aktualnych promocjach.

Pozdrawiam ENI-02

 
 
 
 
 

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię(*):
Email:
Komentarz(*):