Blog

Ranking niań audio

cze 10, 2017

 

 

Zdecydowałeś się na zakup elektronicznej niani, jednak nie wiesz, która z nich jest najlepsza? Prezentujemy ranking niań audio z krótkim opisem każdej z nich.

 


 

PHILIPS AVENT SCD 501/00

 

Elektroniczna niania zapewni krystaliczną czystość dźwięku. Dodatkowym gadżetem będzie lampka nocna, która zapewni poczucie bezpieczeństwa dla Twojego dziecka. Maksymalny zasięg w pomieszczeniu wynosi do 50 metrów, na zewnątrz zaś – 300. Niania zasilana bateryjnie i sieciowo.

 

 

 


MOTOROLA MBP 8


Ten model umożliwia bezpośrednie połączenie do gniazdka zasilania. Niania oprócz lampki, posiada także tryb ekologiczny. Maksymalny zasięg w pomieszczeniu do 50 metrów.

 

 

 


ANGELCARE AC420


Oprócz zasilania bateryjnego lub sieciowego, elektroniczna niania ma wbudowany termometr, lampkę nocną i kolorowy wyświetlacz. Jej zasięg, w przestrzeni zamkniętej sięga od 80 do 100 metrów, w otwartej – do 250.

 

 

 


OVERMAX BABELINE 2.1


Dzięki tej elektronicznej niani będziesz mogła oddalić się od dziecka na odległość 300 metrów. To idealne rozwiązanie dla rodzin, które mieszkają w piętrowym domu. Zasilanie bateryjne i sieciowe, dodatkową funkcją latarka.

 

 

 

 

PHILIPS SCD 560/00


Uspokajające kołysanki, czujnik temperatury i nocne światło to tylko kilka dodatkowych funkcji elektronicznej niani. Jej zasięg na zewnątrz wynosi do 330 metrów, w mieszkaniach – 50.

 

 

 

 W naszym sklepie możesz zapoznać się z dokładnym opisem innych funkcji różnych modeli elektronicznej niani. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą! 

 

 

 

 

 

Miło, że jesteś z nami!

Jeśli podobał Ci się tekst, który właśnie przeczytałaś udostępnij go albo zalajkuj!
Możesz też zostać z nami na dłużej – zapraszamy Cię do polubienia naszego Fanpage’a na facebooku, dzięki czemu będziesz na bieżąco dowiadywała się o nowych treściach, nowościach oraz aktualnych promocjach.

Pozdrawiam ENI-02

 
 
 
 
 

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię(*):
Email:
Komentarz(*):