Blog

Podział niani elektronicznych

sty 12, 2017


 
 
Przed ciążą Twoje życie towarzyskie kwitło – grille, ogródkowe pikniki i spotkanie z przyjaciółkami były nieodzownym elementem dnia codziennego, prawda? Teraz wymigujesz się od spotkań twierdząc, że w każdej chwili Twoje dziecko może Cię potrzebować, a Ty nie będziesz słyszała jego płaczu. Podobnie jest z codziennymi zadaniami, bo jak zrobić pranie czy ugotować obiad, skoro maluch za jakiś czas będzie domagał się Twojej obecności. Mamy na to sposób!

Zabierasz ze sobą odbiornik, czyli tzw. stację dla rodzica i wyruszasz w świat… sprzątając pokój. Jeśli dziecko obudzi się albo zacznie płakać, Ty, dzięki pozostawionemu w pokoju maluszka nadajnikowi, otrzymasz szybką informację i możesz interweniować. Proste, prawda? Teraz możesz kontrolować każdy ruch dziecka, nie przebywając z nim w jednym pomieszczeniu. Dzięki elektronicznej niani będziesz wiedziała, czy Twoje dziecko obudziło się, usłyszysz jak gaworzy czy płacze.
 
 
 
 


Rodzaje elektronicznych niań

Elektroniczna niania składa się z nadajnika, który zostawiasz w pokoju maluszka oraz z odbiornika, który zabierasz ze sobą. Zaletą sprzętu jest możliwość bezprzewodowej komunikacji. 

Wyróżniamy dwa rodzaje niań:
- analogowe – charakteryzuje się ciągłym, naturalnym sygnałem, który może być zakłócany, np. przez CB- Radio
- cyfrowe – sygnał podawany jest w formie kodowanej, a co za tym idzie, nie będzie on zakłócany przez inne urządzenia

Myślisz, że teraz, gdy zostałaś mamą, jesteś ograniczona, bo w każdej chwili Twój maluch może Cię potrzebować? Nic z tych rzeczy! Możesz spokojnie świętować z rodziną i przyjaciółmi z pomocą niezawodnej niani elektronicznej.
 
Ciesz się chwilą! 
 
 
 

 

 

 

Miło, że jesteś z nami!

Jeśli podobał Ci się tekst, który właśnie przeczytałaś udostępnij go albo zalajkuj!
Możesz też zostać z nami na dłużej – zapraszamy Cię do polubienia naszego Fanpage’a na facebooku, dzięki czemu będziesz na bieżąco dowiadywała się o nowych treściach, nowościach oraz aktualnych promocjach.

Pozdrawiam ENI-02

   

 
 

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię(*):
Email:
Komentarz(*):