Blog

Poznaj elektroniczną nianię Babble Band od Summer Infant

lut 24, 2017

 

 

 

Elektroniczna niania z wygodną opaską na rękę? Czemu nie!  Zobacz co oprócz wygodnej i funkcjonalnej opaski dla rodzica ma niania elektroniczna Babble Band.

 

 

Ten model doskonale sprawdzi się dla osoby pracującej z domu. Wszystko dzięki trzem trybom funkcjonowania niani:

 

1. Audio + wizualizacja światłem – cały czas słyszymy wszystko co się dzieje w pokoju dziecka oraz widzimy natężenie dźwięku na opasce,

 

 

 


2. Światło + dźwięk – wizualizacja natężenia dźwięku oraz dźwięk w momencie naciśnięcia dotykowego przycisku na opasce,

 

 

 


3. Wibracje podczas pojawienia się dźwięku, wizualizacja świetlna oraz dźwięk w momencie naciśnięcia dotykowego przycisku na opasce.

  

 

 

 

Dzięki świetlnej wizualizacji natężenia dźwięku i wibracjom masz świadomość, że nie przegapisz momentu obudzenia się maleństwa nawet podczas rozmów z przyjaciółmi na organizowanym przyjęciu czy w czasie pracy zdalnej.

 

 

 

Zarówno opaska (z regulowanym zapięciem) jak i moduł dziecka wykonane są z solidnych, dobrej jakości materiałów. Zapięcie jest bardzo solidne. Nie musisz martwić się, że opaska odczepi się, zsunie się z ręki i spadnie podczas wykonywania codziennych czynności. Solidne ale nie ciężkie – obie części niani Babble Band są lekkie, co jest dużą zaletą, jeśli chodzi o opaskę.

 

 

 

Odgłosy dziecka słychać bardzo wyraźnie – od gaworzenia po rozpoczynający się płacz. Funkcja oszczędzania baterii: wyłączanie głośnika po 3 minutach i włączenie po usłyszeniu dźwięku ogranicza konieczność ładowania opaski. Czas pełnego ładowania to 5-6 h (podczas ładowania dioda na jednostce rodzica mruga na czerwono).

 

 

 

Co do trybu wibracji: mógłby być ciągły. Wibracje pojawiają się co kilka sekund.  Co więcej, tak jak w przypadku innych elektronicznych niani, stacja dziecka i rodzica na siebie reagują przy bardzo bliskiej odległości  (słyszalne sprzężenie).  Rodzic nie zawsze pamięta, żeby ściągnąć nianie z ręki bądź ją wyłączyć, ściszyć albo zmienić tryb z dźwięku na wibrację. Dla zapominalskich chyba lepiej sprawdzą się dwie części stojące -  idąc do dziecka nie weźmiesz ze sobą odbiornika tylko zostawisz go na stole.

 

 

 

 

 

 

Elektroniczna niania Babble Band jest dobrym gadżetem dla nowoczesnych rodziców. Z pewnością  różni się od standardowych modeli elektronicznych niani. Mając opaskę na nadgarstku możesz spokojnie napić się kawy z przyjaciółką bez strachu, że rozmową obudzicie malucha. Ten słodko śpi w swoim pokoju.

 

Zainteresowana? Zobacz i kup!

 

 

 
 

 

 

 

Miło, że jesteś z nami!

Jeśli podobał Ci się tekst, który właśnie przeczytałaś udostępnij go albo zalajkuj!
Możesz też zostać z nami na dłużej – zapraszamy Cię do polubienia naszego Fanpage’a na facebooku, dzięki czemu będziesz na bieżąco dowiadywała się o nowych treściach, nowościach oraz aktualnych promocjach.

Pozdrawiam ENI-02

   

 
 
 
 
 

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię(*):
Email:
Komentarz(*):