Blog

Ranking niań wideo

lip 7, 2017

 

 

Prezentujemy ranking elektronicznych niań wideo. Jeżeli rozważasz zakup takiego sprzętu, koniecznie zapoznaj się z krótkimi opisami najlepszych niań. 

 

 

 

 

 

MOTOROLA MBP 622


To niania z wysoce czułym mikrofonem, kontrolą głośności. Zasięg do 250 m, przy założeniu, że jest bezpośrednia widoczność pomiędzy jednostką rodzica i dziecka. Jakakolwiek przeszkoda między jednostkami może znacznie redukować zasięg. Dodatkowa funkcja: podgląd nocny z podczerwienią.

 

 

 

 

VTECH BM4500


Elektryczne, zdalnie sterowanie kątem kamery sprawi, że możesz ustawić ją w najbardziej odpowiednim dla Ciebie miejscu, w pokoju malucha. Zasięg w przestrzeni zamkniętej wynosi do 50 metrów, na zewnątrz – do 300. Oprócz tego, dzięki tej elektronicznej niani możesz zmierzyć temperaturę powietrza w pokoju dziecka czy włączyć jedną z pięciu kołysanek, które uspokoją malucha. 

 

 

 

 

MOTOROLA MBP 854


Dzięki Wi-Fi video streaming będziesz mogła spokojnie pracować czy przebywać w ogrodzie, kontrolując, co dzieje się u Twojego dziecka. Dodatkowo, funkcja zapisu obrazu na karcie SD umożliwi udokumentowanie pięknych chwil z życia dziecka. Elektroniczna niania działa w zasięgu do 300 metrów.

 

 

 

 

VTECH BM2600


Bezprzewodowa łączność i możliwość regulacji nachylenia kamery to duży atut tej elektronicznej niani. Dodatkowo posiada tryb nocny, który umożliwi dobrą widoczność w nocy czy przy słabym świetle. Gdy Twoje dziecko nie będzie mogło zasnąć, możesz włączyć jedną z pięciu kołysanek, dostępnych w niani. Zasięg w pomieszczeniu wynosi do 50 m, na zewnątrz – do 300.

 

 

 

 

MOTOROLA MBP 36S


Dzięki komunikacji dwustronnej będziesz mogła porozumieć się z dzieckiem, które obudzi się, w czasie gotowania obiadu czy rozwieszania prania. Zasięg wynosi do 300 metrów. Dodatkowym atutem elektronicznej niani jest tryb ECO, możliwość nocnego podglądu w podczerwieni czy pomiar temperatury powietrza w pokoiku dziecka.

 

 

 

 

 

 

Więcej o poszczególnych modelach elektronicznej niani na stronie internetowej naszego sklepu. 

 

 

 

 

 

 

Miło, że jesteś z nami!

Jeśli podobał Ci się tekst, który właśnie przeczytałaś udostępnij go albo zalajkuj!
Możesz też zostać z nami na dłużej – zapraszamy Cię do polubienia naszego Fanpage’a na facebooku, dzięki czemu będziesz na bieżąco dowiadywała się o nowych treściach, nowościach oraz aktualnych promocjach.

Pozdrawiam ENI-02

 
 
 
 
 

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię(*):
Email:
Komentarz(*):